Masthead

EDITOR
Fernando Sdrigotti

SENIOR EDITORS
Tomoé Hill
Thom Cuell

SENIOR EDITORS AT LARGE
Yvette Greslé
Kit Caless

SECTION EDITORS 
Kevin Mullen — essays and features
Eli Lee — fiction
Yanina Spizzirri — experimental prose
Martin C. Dean — poetry
Daniela Cascella — untranslated
Lara Alonso Corona — reviews

CONTRIBUTING EDITORS
Thomas McMullan // Joel Katelnikoff // Owen Vince // Ka Bradley // Joanne Greenway // Cal Revely-Calder

EDITORIAL ASSISTANT
Natasha Onwuemezi

CONTRIBUTORS & INTERVIEWEES
Andrew Asibong // Sabah Haider // Simon O’Sullivan // Janko Novak-Stanic // Peter Moi Conteh // Fernando Sdrigotti // Yvette Greslé // Dan Ivec // Johannes Punkt // Nathan Edmund Jenkins // Martín Rejtman // Marco Giovenale // Zwi Migdal // Martin Dean // Charles Bane Jr // And Hodgson // Dave Lordan // Leandro Calore // Jared Daniel Fagen // Aurella Yussuf // Salma Ahmad Caller // Thapelo Maphakela // Jake Elliott // Chimene Suleyman // April Krause // Tomoé Hill // Peter Boughton // Agri Ismaïl // Ariel Dawn // Liam Jones // Dao Strom // Kevin Higgins //  Alan Cunningham // Sydney Weinberg // Anna Kingsley // Sedi Ghadiri // Emily Apple // Kate Averis // Rachael de Moravia // Jeremy Brunger // JDA Winslow // Steve Passey // Dominick Parris // Julian Hanna // Bobbi Lurie // Rico Craig // Irenosen Okojie // Brian Duricy // Sophie Atkinson // Bonita Alice // Thomas McMullan // Emeka Okereke // Richard King Perkins II // Benoît Chailleux // Chris Campanioni // Lewis Parker // Matthew Jakubowski // Daniel Bosch // Mandy Williams // Brad Baumgartner // Hilary Hall // J. Fossenbell // Rosie Marteau // Sophie Mollart // Marianne Morris // Joey Bahlsen // Edmund Zagorin // Simon Pinkerton // Kayli Scholz // Jonathan Marcantoni // Claire Trévien // Kenneth Pobo // Claire Polders // Matt Dube // Jay Merill // Subashini Navaratnam // Joseph Pierson // Connor Goodwin// XX and XY// Jeroen van der Kamp // D.A. Lockhart // Richard Smyth // Laurence Thompson // Tom Montag // Mark Roy Long // Thomas Chadwick // Ka Bradley // Dan Nielsen // Nick de Klerk // Joel Katelnikoff // Rachel Pafe // James Barrett // Paul Watson // RJ Barker // Gabriel Rubi // Meggie Royer // James Carter // John Trefry // Arathi Devandran // Marcus Solarz Hendriks // Kou Sugita // Sarah Manvel // Palvashay Sethi // Carter Vance // Kevin Brown // Nathaniel Duggan // Zosia Silarska // Thom Cuell // Tom Snarsky // B.B.P. Hosmillo // Tristan Foster // Leonardo Boix // Owen Vince // Montague Kobbé // Kayla Krut // E.M. Edwards // Monica Goldberg // Olivia Inwood // Ben Bollig // Will Gibson // Clare Sita Fisher // Amy Jo Trier-Walker // Kate Feld // Patrick McGuinness // Joseph Schreiber // Thomas Storey // Rem + Rom // Tom Tomaszewski // M H // Dominic Jaeckle // James Knight // Soma Ghosh // Mary Alinney Villacastin // Oliver Harris // Isabel Waidner // Frank Garrett // Cal Revely-Calder // Sarah Destin // Seraphina Madsen // Jessica Sequeira // Andrea Del Duce // Jacqueline Kirkpatrick // Chris Holdaway // Ryan Napier // Jonathan Basile // Daniela Cascella // Joe Rollins // David Roberts // Carl Boon // Charlie Hill // J. C. Greenway // Tristan Burke // Abi Hynes // Will Ashon // Robert Beveridge // Liska Jacobs // Ian Green // Yanina Spizzirri // Devika Kapadia // Carlos Fonseca // Jonathan Gibbs // Joseph F. Mailander // Michael Seth Stewart // Momina Masood // John Hodgson // Rebecca Gould // Lydia Perovic // Sarah Passino // Katie Fanthorpe // Eli Lee // Aaron Boothby // Louis Armand // Klara du Plessis // Alan Fielden // Patrick Kindig // Luke Bradley // Paul Kindersley // Andrea Chung // Max Porter // Ellie Harrison // Nick Currie // Róbert Gál // Miguel Murphy // Katlego Tlabela // Harold Offeh // Chiharu Shiota // Darran Anderson // Juliet Jacques // Zeba Talkhani // Laura Waddell // Emma Bolland // Cornelius Fitz // Michelle Tea // C.C. O’Hanlon // James Wilkes // Nina Lyon // Germán Sierra // Camilla Grudova // Michael Fertik // Tim Burrows // Tamim Sadikali // Peter Kalulé // Mónica Belevan // Leonid Bilmes // Daisy Eris Campbell // Tomas Andel // Benjamin Myers // C. D. Rose // Holly Tavel // Kalie McGuirl // Harry Gallon // Thomas Cook // Adelle Stripe // Sean Preston // Margarita Serafimova // James Croal Jackson // David Hebblethwaite // Christiana Spens // Paul McQuade // Douglas Penick // Monique Roffey // Francesco Tenaglia // Sohini Basak // Steven Felicelli // Preti Taneja // AngryWorkers // Youssef Rakha // Jeffrey Boakye // Jess Richards // Hugh Fulham-McQuillan // Jorge Saenz // Joanna Walsh // Koushik Banerjea // Scarlet West // Leah Henrickson // José Ovejero // Patrick Harpur // Imogen Cassels // Richard V. Hirst // flowerville // Julio Llamazares // Lee Rourke // Sam Mills // Cristina Fernández Cubas // James Miller // Andrew Gallix // Emily Morris // Stephanie Dickinson // Alice Furse //

NEG004 2